Perheeseemme kuuluvat myös
nude.png

© Food Camp Finland 2018
Tilaa uutiskirjeRekisteriseloste

Oiva-raportti

Ihmiset

Riikka Kannas
Toimitusjohtaja, osakas
040 354 6331
riikka.kannas@foodcampfinland.fi


Pekka Terävä
Keittiömestari, osakas
050 569 7095
pekka.terava@foodcampfinland.fi


 

Ani Ruuskanen
Konsultointi, osakas
050 544 4448

ani.ruuskanen@foodcampfinland.fi

 

Petri Lukkarinen

Olo Groupin toimitusjohtaja, osakas
050 567 8995
petri.lukkarinen@foodcampfinland.fi
 


Sirkka Norha
Markkinointi- ja viestintäjohtaja
050 347 5412
sirkka.norha@foodcampfinland.fi


 

Timea Slavic
Markkinointipäällikkö
040 848 6050
timea.slavic@foodcampfinland.fi



Maarit Kivilahti
Projektijohtaja
050 414 4267
maarit.kivilahti@foodcampfinland.fi 


 

Mikko Kaukonen
Keittiöpäällikkö
044 547 1177

mikko.kaukonen@foodcampfinland.fi

 

Sarri Veijola  Tarjouspyynnöt minulle! :)
Myyntijohtaja, Olo Group
050 329 3922
sarri.veijola@foodcampfinland.fi



Maija Niemelä
Liiketoimintajohtaja, osakas
044 077 7440
maija.niemela@foodcampfinland.fi

 

Petra Kytölä
Vastaava tuottaja, tapahtumat
050 911 6132
petra.kytola@foodcampfinland.fi


Eljas Johansson (opintovapaalla)
Vastaava tuottaja, tapahtumat
040 760 1183
eljas.johansson@foodcampfinland.fi



Hanna Pietarsaari-Vottonen

Kokouspalvelut
040 7045952
hanna.pietarsaari-vottonen@foodcampfinland.fi


 

Maria Niemelä

Ravintolapäällikkö, Maritori

040 556 9510
maria.niemela@foodcampfinland.fi


Jukka Kotiranta
Keittiömestari, Maritori
045 201 1204
jukka.kotiranta@foodcampfinland.fi